به چه امیدی ......

به گزارش دلاوران ایران زمین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، شبکه های اجتماعی با انتشار عکسی از محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در مراسم تشییع شیمون پرز، رئیس اسبق رژیم صهیونیستی و جلاد قانا نوشتند که عباس همسر پرز را برای دلجویی در آغوش گرفت.
 
دلجویی از همسر پرز به روش محمود عباس+عکس
 
بر این اساس، محمود عباس در مراسم تشییع پرز همچنین با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی و همسرش لحظات کوتاهی گفت و گو کرد.

 

   + حسن - ٥:٠٠ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱٢ آبان ،۱۳٩٥

ترس رژیم صهیونیستی ....

افسران - خفاشهایی که از طلوع خورشید وحشت کرده اند ...

   + حسن - ٤:٥٩ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱٢ آبان ،۱۳٩٥

نظر رهبر معظم انقلاب درباره برهنه شدن در مجالس عزاداری ......


 رهبر معظم انقلاب فرمودند: اینکه ما مجلس عزاداری و مدح سیّدالشهدا را که عظمت او به خاطر شهادت است، عظمت او به خاطر فداکاری در راه خدا است، عظمت او به خاطر گذشت است؛ گذشت از همه چیز، از همه ی خواسته ها، از همه ی مطلوب ها تبدیل کنیم به یک نقطه ی سبک، به یک جایی که یک تعدادی جوان لخت بشوند، بپرند هوا، بپرند پایین و ندانند چه میگویند، درست است؟ این شکر این نعمت است که

خدا به شما داده؟

   + حسن - ٤:٥٧ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱٢ آبان ،۱۳٩٥

حافظ جان امنیت مردم، حافظ مال شون ......

یک تکاور ارتشی در تیپ ۳۵ نیرو مخصوص نزاجا کرمانشاه، کیف حاوی سه میلیارد تومان را به صاحبش پس داد.

 تکاور درستکار کیف 3000000000 تومانی را به صاحبش پس داد + عکس 
چه فرقی میکنه، حافظ جان امنیت مردم، حافظ مال شون هم هست

 

   + حسن - ٤:٥٦ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱٢ آبان ،۱۳٩٥

روباه پیر......

بی‌بی‌سی فارسی با تدبیر رهبر انقلاب یکی از سوژه‌های خود (کاندیداتوری احمدی‌نژاد) را برای حرکت جامعه به سمت دوقطبی شدن از دست داد و حالا تلاش می‌کند رهبری را مخالف مردم‌سالاری جلوه دهد.

- ایران انتخابات دیگری در پیش رو دارد و رسانه وابسته به دولت انگلیس یعنی بی‌بی‌سی فارسی نیز طبق روال گذشته، رویه اثرگذاری و دخالت در انتخابات جمهوری اسلامی را کلید زده تا بتواند با مهندسی افکار عمومی، آن‌گونه که منطق بر سیاست‌های دولت انگلیس است، به انتخابات بپردازد.

  ادامه مطلب  
   + حسن - ٤:٥۳ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱٢ آبان ،۱۳٩٥