اعش و هر گروهک تروریستی در حدی نیست .....

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: داعش و هر گروهک تروریستی در حدی نیست که ما بخواهیم عمده برنامه‌های‌مان را روی آن صرف کنیم.

، امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسم اهخرید دای احکام روسای هیئت‌های ورزشی این نیرو در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوالی در خصوص برگزاری رزمایش‌های ارتش گفت: پایان این ماه یا ماه آینده یک رزمایش ضدتروریستی و رهایی گروگان را خواهیم داشت. 
 
وی افزود: این رزمایش مرتبط با تهدیدهای داعش و هر گروهک تروریستی دیگری است که بخواهند در مرزهای ما و یا در داخل کشور اخلال ایجاد کنند.  

   + حسن - ٧:٠٤ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ٢٦ آذر ،۱۳٩٤

http://mahdi1446.persianblog.ir/post/1817/

 روند نزولی قدرت داعش درچند ماه اخیر که با اوج گیری عملیات های ارتش و نیروهای داوطلب در سوریه و عراق آغاز گردیده و با ورود روسیه به صحنه ی جنگ شدت یافته است ، موجب گردیده که سران داعش و حامیان آنها برای حفظ حیات و بقای خود به فکر کوچ بزرگ به منطقۀ امن تر که دسترسی راحت تری نیز برای پشتیبانی از سوی امریکا و شیوخ منطقه داشته باشد ، بیفتند.

نشانه ها حاکی از این است که شمال افریقا با مرکزیت شهر سرت لیبی گزینۀ مورد نظر است و سران داعش به سرعت از رقه سوریه و موصل عراق در حال انتقال به این مرکز جدید هستند.

  ادامه مطلب  
   + حسن - ٦:٥٦ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ٢٦ آذر ،۱۳٩٤

گسترش تروریسم در عراق و سوریه ...

نامه رهبر معظم انقلاب اسلامی در نشستی در کلیسای قدیمی «سانتا ماریا این کوزمدین» شهر رم قرائت شد.

به گزارش دلاوران ایران زمین به نقل از شبکه خبر، شرکت کنندگان در این نشست که جمعی از اندیشمندان مسلمان و مسیحی بودند، فعالیت های گروه های  تروریستی به ویژه داعش را محکوم کردند.

حجت الاسلام محمد علی شمالی، رییس مرکز اسلامی لندن و نماینده ولی فقیه در انگلیس به عنوان نخستین سخنران این نشست بر این مسئله که فعالیت های تروریستی ارتباط و جایگاهی در هیچ یک از دین های توحیدی ندارد، گفت: متاسفانه به نام دین اقدامات تروریستی صورت می گیرد که هم موجب قربانی شدن انسان ها می شود و هم جنایاتی علیه دین است به همین دلیل باید تمام متدینین عالم  برای مقابله با آن، با یکدیگر متحد شوند.

وی افزود: اکنون دو چالش در مقابل ماست که یکی از آنها جریان های الحادی و مادی گرایی است که می خواهند بی بند و باری و لیبرالیسم را ترویح کنند و دیگری جریانهای تندرو و افراطی است که حاضر به تحمل کوچکترین اختلافی نیستند.

کشیش «حداد متانوس» مسئول این کلیسا نیز با متهم کردن برخی از دولتهای غربی و عربی به ویژه امریکا و عربستان سعودی در گسترش تروریسم در عراق و سوریه گفت: تا سال 2011 میلادی تمام پیروان ادیان در سوریه با دوستی در کنار یگدیگر زندگی می کردند اما بیش از چهار سال است که این کشور در آتش بحرانی که توسط قدرت‌های استکباری و متحدین منطقه‌ای آنها شعله‌ور شده می سوزد.

 

   + حسن - ٦:٥٦ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ٢٦ آذر ،۱۳٩٤

جدا کردن سید علی خمینی از بیت امام (ر ه ) .....

سید علی خمینی نوه امام راحل، به تلویحی واضح تر از تصریح، مسیر خویش را از بیت امام جدا کرد و تلویحا از سیری که بیت امام در آن فرو افتاده و تبدیل به ملعبه دشمنان انقلاب شده انتقاد کرد !!

 وی در سخنانی که به دلایلی آن را مهمترین خبر روزهای اخیر میدانم گفت : بیت امام به خوبی می دانند که اگر محبتی نسبت به ایشان صورت می گیرد به برکت امام است !!

همه ی ما صفرهایی هستیم که با عدد وجودی امام ره ارزش و احترام پیدا   می کنیم و هر قدر از راه و رسم و اندیشه ی امام  فاصله بگیریم به همان اندازه از چشم مردم می افتیم !!

 امیدواریم که نتیجه دو انتخابات پیش رو مجالسی باشد  که در راه تقویت و تایید نظام و رهبری معظم انقلاب و سایر ارکان نظام گام بردارد، چرا که به جد معتقدیم که نام امام ره با نظام و ولایت فقیه گره خورده و تضعیف ارکان نظام تضعیف امام راحل خواهد بود !!

 

   + حسن - ٦:٥٠ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ٢٦ آذر ،۱۳٩٤